TECNOLIFT - MANIPULACJA PRĘTAMI I KĘSAMI

Magnetyczne urządzenia podnoszące przedstawiają duży postęp w dziedzinie manipulacji metalowymi ciężarami. Niskie koszty eksploatacji zapewnią bardzo szybki zwrot z inwestycji. Przeznaczone do łatwej, szybkie i bezpiecznej manipulacji materiałami ferromagnetycznymi i półproduktami. 

Kojelną zaletą magnesów elektropermanentnych firmy TECNOMAGNETE jest instalacja bez większych ingerencji w konstrukcję dźwigów. Zasilanie awaryjne, skrzynia rozdzielcza, transformator itp. nie są potrzebne.

W dziedzinie manipulacji profilami oferuje nasza spółka kilka rozwiązań elektropermanentych.

Poptávka

BL - ELEKTROPERMANENTNE SYSTEMY MAGNETYCZNE

 

Elektropermanentne systemy magnetyczne są przeznaczone do manipulacji większej ilości prętów w jednej warstwie do 600°C. Skuteczne rozwiązanie w podnoszeniu ciężarów o jakichkolwiek kształtach, rozmiarach i masie. Doskonały stosunek masy urządzenia podnoszącego do jego obciążenia. Wykonanie wielobiegunowe umożliwia równomierne rozmieszczenie siły na powierzchni kontaktowej ciężaru.

 

 

AKCESORIA

 

AVC - SPRĘŻYNOWY BĘBEN KABLOWY - AVC Z AKCESORIAMI

Zgodnie z wymaganiami konkretnego zastosowania możemy dostarczyć wraz z systemem magnetycznym również bęben kablowy. Częścią dostawy bębna kablowego jest konsola do zamocowania bębna do dźwigu oraz mała konsola do zamocowania odpowiedniego gniazdka na hak dźwigu, by zapewnić szybkie usunięcie urządzenia z dźwigu.

tl_files/magcentrum/DATA/produkty/manipulace/tecnolift/plechy/avc1.jpg
tl_files/magcentrum/DATA/produkty/manipulace/tecnolift/plechy/avc2.jpg

 

ZDALNE STEROWANIE RADIOWE

Wraz z magnesem można dostarczyć i zainstalować również zdalne sterowanie  radiowe, które służy do sterowania wszystkimi funkcjami magnesu lub wspólne sterowanie dla dźwigu i magnesu dostosowane do potrzeb klienta. 

tl_files/magcentrum/DATA/produkty/manipulace/tecnolift/plechy/rdo1.jpg tl_files/magcentrum/DATA/produkty/manipulace/tecnolift/plechy/rdo2.jpg

 

SYSTEM WAŻĄCY

System ważący przeznaczony jest do określania aktualnej masy ciężaru zawieszonego na dźwigu. Można go wbudować do magnesu lub wprost do dźwigu.

tl_files/magcentrum/DATA/produkty/manipulace/tecnolift/plechy/vazicisystem.jpg  

 

PLIKI DO POBRANIA

KATALOG Tecnolift